Neler Yapıyoruz

Uzun yıllardır kurumsal hizmet veren firmamız, siz müşterilerine kapsamlı tasarımlar hazırlamaktadır. Tasarım, proje ve montaj alanında müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Verdiğimiz hizmetler; eczane bankoları, dolap ve vitrinler, standlar, tabela ve güvenlik sistemleridir. Müşterilerimizin çalışma alanlarına uygun tasarım çalışmaları yürütmekteyiz. Teknik olarak çalışma alanlarını görüp, bu alanlara uygun şekilde tasarım ve montaj yapmaktayız. Çalışmalarımızı yürütürken, kullanım alanlarını daraltmadan en uygun projeyi hazırlamaktayız. Belirlenen çalışma alanının ölçüleri alınır ve ona uygun şekilde mobilyalar seçilir. Eczaneler için uygun mobilya seçimi ve kurulumu önem teşkil etmektedir. Bizde bunun bilincine vararak, tasarım ve projelerimizi yürütmekteyiz. Çalışmaları yürütürken labaratuvar ve banko alanı olarak iki’ye ayırmaktayız.

Tüketicinin Gözünü Yormayan Tasarımlar

Eczane ve labatuvar için gerekli dizayn çalışmaları yapmaktayız. Eczaneleri tasarlarken kademe kademe ilerlemekteyiz. Eczane tasarımında öncelikle, gelen tüketicilerin gözünü yormayan bir konsept tercih etmekteyiz. Karışık ve dağınık olan alanlar, tüketiciye rahatsızlık vermektedir. Daha sonraki aşama ise, ürünleri tüketicinin talebine göre doğru yerlere koymaktır. Bunun için önce ilaç ve kozmetik alanların kurulumunu uygun yerlere yaparız, daha sonra mobilya ve kullanılacak aksesuarların montajını yaparız. Bu işlemler bittikten sonra gelen müşterilerin, beklerken kullanacağı alanları düzenlemekteyiz. Montajlarını yapmış olduğumuz rafların, kullanışlı olmasını da ön planda tutmaktayız. Kullandığımız dolaplar, geniş, raflı ve bol çekmecelidir, bu sayede daha fazla stok ve ilaç barındırmaktadır. Banko alanı dışında kasa bölümünede dikkat etmekteyiz.

Yapmış olduğumuz projelerde, kasayı gizli alanlarda muhafaza etmekteyiz. Dolapların üzerine yapmış olduğumuz camekanlı alanlar, eczaneyi hem modern hava katıp hemde ürünleri müşteriyle buluşturmaktadır. Eczacılarımıza sadece dekor değil, teknik ihtiyaçlarında da hizmet vermekteyiz. Dekor işlemleri biten eczanelere tavan kaplama, aydınlatma, mekanik alt yapı, zemin kaplama çalışması, boya ve duvar aksesuarları dış cephe kaplaması ve otomatik kepenk hizmeti sağlamaktayız.

Kaliteli, Kullanışlı ve Müşteri Memnuniyeti Ön Planda Çalışma

Müşterilerimizin ihtiyaç ve arzularına uygun eczane tasarımlarımız hem görsel hemde kullanım kolaylığı ile uyum sağlamaktadır. Yaptığımız çalışmalarda kullanılan ürünlerin kalitesine ve kullanışlı olmasına özen göstermekteyiz. Projelerimizi tasarlarken sadece kar amacı gütmeyiz, kaliteli, kullanışlı ve müşteri memnuniyetinede önem vermekteyiz. Çalışmalarımız sırasında sürekli müşterilerimizle iletişim halinde hareket etmekteyiz. Kurulum sırasında yaşanacak sorun ve sıkıntıları minimuma indirmeyi amaçlamaktayız.

ÜRÜN BİLGİ VEYA SORULARINIZ İÇİN YAN TARAFTA BULUNAN TALEP FORMU'NA TIKLAYARAK FORM ÜZERİNDEN BİZLERLE İLETİŞİM KURABİLİR, FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ