BİZ KİMİZ?

Şirket Genel Bakışı

Eczane tasarımı, bir mekanın gereksinimlerini, görüntü ve işleyişini, modern yapılarla kullanıcıya sunmaktır. Bu anlamda faaliyete geçen firmamız kullanıcıya uygun projeyi sunmayı amaçlar. Müşterilerimize kaliteli ve özgün tasarımlar sunmak için aralıksız çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İçerisinde çalışmayı düşündüğünüz eczaneleri, doğru ürünlerle ve kullanım rahatlığı ile siz müşterilerimize sunarız.

Sizlere bu alanda hizmet veren firmamız ihtiyaç halinde mekanınızı ziyaret ederek, müşterilerinin isteklerine kulak vererek, gerekli notların da alınması ile çıkarılan projeyi müşteriye sunmayı hedefleriz. Yaptığımız çalışmaların konsept aşamasından, anahtar teslim aşamasına kadar, müşterilerimizin her türlü soru ve sorunlarına cevap verecek bilgi birikimi ve tecrübeye sahip firmamız, siz müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemektedir. Ekibimiz müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda onlara fonksiyonel, estetik ve özgün tasarımlar sunmayı ilke haline getirmiştir.

Eczane tasarımı olarak ulaştığımız başarının arkasında kullanıcı odaklı ve mekanın konforu, amacına uygun verimliliğini merkez alan bir tasarımcılık fikri ile yola çıkmamızdır. Alanında uzman uygulama ekibimizin, profesyonel yaklaşımı ile birlikte her yeni müşterimiz için özgün ve özel tasarımlar yapmak, yeni bir eczane oluşturmak, firmamızın bir diğer prensibi arasında bulunmaktadır. Kaliteli işçilik anlayışı, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti anlayışımız, firmamızın değer yargıları arasında bulunmaktadır. Eczane dekorasyonunda kendini kanıtlamış ve eczacılarımıza bu güveni yansıtan firmamız, bu sayede rakiplerininde bir adım önünde bulunmaktadır. Sağlığımızında kurtarıcıları arasında olan eczanelere, sürdürülebilir bir hizmet vermek için, yenilik ve gelişmelerin hepsini titizlik ile takip etmekteyiz. Eczane içinde bulunan ürün yerlerini belirlerken, doğru ürünü nereye koyacağınızı kararlaştırmaktayız. Bu sayede tüketicinin doğru ürüne ulaşmasını sağlamaktayız. Gelen müşterileri de önemseyen firmamız, konforlu ve rahat mobilyalar seçerek, tüketicinin eczaneden mutlu bir şekilde ayrılmasını hedeflemektedir.

Kaliteli ve istikrarlı hizmet veren firmamız eczacılarımızın güvenini kazanmayı başarmıştır. Size daha kaliteli, ferah, kullanım kolaylığı sağlaması adına hazırlanan projelerimizi, 7 gün 24 saat çalışarak, uzman ekip kadromuzla birlikte yürütmekteyiz.

Bize emanet ettiğiniz eczanelerinizi, en iyi yerlere taşımak için, tecrübelerimiz ve bilgi birikimimizden yararlanmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Profesyonelliği ve özgünlüğü buluşturduğumuz tasarımlarımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına kulak vermekteyiz. Tasarımlarımızda teknolojiye ve yenilikçi çalışmalara ayak uydurmaktayız.

Neden Biz!

Amade Dizayn olarak bizleri öne çıkaran ve farklılığımızı oluşturan temel özelliklerimiz;

Sadece Eczane Dizaynı Yapan ve Bu Alanda Uzman Kadro
Tüm Eczane İç-Dış Dizayn Tasarımlarından Uygulamasına Kadar ki Sürecin Kendi Bünyemizdeki İmalatımızda Hazırlanması
Memnuniyet Garantisi Yüzlerce Eczane Referansı
Ücretsiz Yerinde Keşif & 3D Tasarım
Eczacılarımızın İsteklerine Kulak Verir Kalıcı, Modern Çözümler Sunarız
Eczane Sektörünü ve Yönetmelikleri Sürekli Takip Ediyor Yeni Çıkan Tüm Uygulama ve İçerikleri Eczanenize Uygun ve Kullanışlı Çözümler Sunarak Hizmet Üretiyoruz.

Tanıtım Filmimiz

placeholder

ÜRÜN BİLGİ VEYA SORULARINIZ İÇİN YAN TARAFTA BULUNAN TALEP FORMU'NA TIKLAYARAK FORM ÜZERİNDEN BİZLERLE İLETİŞİM KURABİLİR, FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ